SIKÇA SORULAN SORULAR

Proje konaklamaları nerede ve ne şekilde gerçekleştirilecektir?

Tüm konaklama masrafları TÜBİTAK tarafından verilen bütçeden karşılanacaktır. Konaklamalar Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uygulama Otelinde ve iki kişilik odalarda gerçekleştirilecektir.

Proje hangi tarihlerde gerçekleştirilecektir?

Projemiz 25 Ağustos – 01 Eylül 2018 tarihleri arasındadır. Proje takvimi için tıklayınız.

Proje başvurusu nasıl yapılacaktır?

Sitede başvuru linki yer almaktadır. Başvuru için tıklayınız.

Proje hedef kitlesi ve başvuru şartları nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda görev yapmakta olan 30 sınıf öğretmeni ile projenin yürütülmesi planlanmaktadır. Bu sebeple farklı il ve bölgelerde görev yapmakta olan öğretmenlerden asil ve yedek listeler oluşturulacaktır. Öğretmen seçiminde izlenecek yol ve başvuru için şartların detayları için tıklayınız.

Projede devam / katılım zorunlu mudur?

Evet, katılmak üzere seçilen öğretmenlerin proje süresince tüm etkinliklere katılımı zorunludur. Bunun için asil listede yer alan ve katılım beyanı yapan öğretmenlerimizden taahhüt alınacaktır. Taahhüt gerçekleştirmeyen / yanlış bilgi beyan eden öğretmenler haklarından vazgeçmiş sayılarak projeye yedek listeden katılımcı eklenecektir.

Proje etkinlikleri nerede gerçekleştirilecektir?

Proje etkinliklerinin atölye çalışmaları Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Yerleşkesinde yer alan ilgili birimlerde, sınıf dışı çalışmalar ise Eskişehir ilinde yürütülecektir.